3117 Akvareller
2 st. Parismotiv, signerade, 20x28
Såld: 700 kr
Såldes den 18 april 2016 -
4125 Akvareller
2 st, Parismotiv, 1950-tal, motivet: 32x24
Såld: 150 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
3145 Akvareller
4 st, Erik Klein, Parismotiv, ca 25 x 34
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2006
Föremål som liknar akvareller Parismotiv
- Träfflista
- alla
- Visa alla